Amsterdam UMC, locatie AMC (Amsterdam)

Amsterdam UMC, locatie AMC (Amsterdam)

Foto: www.metakids.nl

Prof. Dr. C.E.M. Hollak en Dr. M. Langeveld (foto: Metakids)

Academisch Ziekenhuis Amsterdam UMC, locatie AMC
Plaats Amsterdam
Namen internisten erfelijke stofwisselingsziekten Prof. Dr. C.E.M. Hollak (BIG-nummer: 89021599101)
Dr. M. Langeveld (BIG-nummer: 99061845201)
Dr. A. Thijs (BIG-nummer: 79039764801)
Dr. B. Sjouke, fellow metabole ziekten (BIG-nummer: 19914040901)
Overige medewerkers Mw. S. Klein-van Loon, verpleegkundige (BIG-nummer: 39065857130)
Mw. L. Veerhuis, coördinator
Mw. M. Duijnker, secretaresse
Mw. C. Timmer, diëtist
Mw. J.A. Haverkamp, diëtist
Dr. M. Engelen, neuroloog (BIG-nummer: 19057180301)
Dr. N. Wolf, neuroloog (BIG-nummer: 19909302701)
Contactgegevens Amsterdam UMC, locatie AMC
Polikliniek voor Volwassenen met Erfelijke Stofwisselingsziekten (VES)
Meibergdreef 9
Postbus 22660
1100 DD Amsterdam

Zie ook onder
Expertise centra (NFU erkenning) -Lysosomale stapelingsziekten (Sphinx)
-Peroxisomale ziekten
-Metabole ziekten: PKU en galactosemie
Aandachtsgebieden -Lysosomale stapelingsziekten: in het bijzonder de ziekte van Fabry; ziekte van Gaucher; ziekte van Niemann-Pick (A/B, C); LALD; MLD; MPS 1, 3, 4)
-Peroxisomale ziekten
-PKU en galactosemie
-Vetzuuroxidatiestoornissen
Link naar folders/websites Website Sphinx

Coördinator/verpleegkundige

Mw. A.H. Veerhuis, coördinator, a.h.veerhuis@amsterdamumc.nl
Mw. S. Klein-van Loon, verpleegkundige lysosomale stapelingsziekten, shirley.klein@amsterdamumc.nl
Tel.: 020 5665972 / 020 5664558
E-mail:  c.e.hollak@amsterdamumc.nl / m.langeveld@amsterdamumc.nl / b.sjouke@amsterdamumc.nl / m.engelen@amsterdamumc.nl / n.wolf@amsterdamumc.nl 

Diëtist

Mw. C. Timmer
Mw. J.A. Haverkamp
E-mail: dietist-VES@amsterdamumc.nl
Tel.: 020 7328815 / sein 58815

Afspraken

Afspraken voor Gaucher, Fabry, Niemann Pick, MPS en het gecombineerde spreekuur met Dr. Engelen, via coördinator of verpleegkundige
Overige afspraken (VES-spreekuur) via de Polikliniek Inwendige Geneeskunde, Q1.balie@amsterdamumc.nl, tel.: 020 5662694

Bij e-mail altijd naam, geboortedatum en patiëntnummer vermelden