AMC (Amsterdam)

AMC (Amsterdam)

Foto: www.metakids.nlProf. Dr. C.E.M. Hollak en Dr. M. Langeveld (foto: Metakids)

Academisch Ziekenhuis Academisch Medisch Centrum
Plaats Amsterdam
Namen internisten erfelijke stofwisselingsziekten Prof. Dr. C.E.M. Hollak
Dr. M. Langeveld
Drs. M. Voorink, fellow metabole ziekten
Overige medewerkers Mw. S. Klein-van Loon, verpleegkundige
Mw. L. Veerhuis, coördinator
Mw. B.M. Ensing, secretaresse
Mw. C. Timmer, diëtist
Dr. M. Engelen, neuroloog
Contactgegevens Academisch Medisch Centrum, Universiteit van Amsterdam
Polikliniek voor Volwassenen met Erfelijke Stofwisselingsziekten (VES)
Meibergdreef 9
Postbus 22660
1100 DD Amsterdam

Zie ook onder
Expertise centra (NFU erkenning) -Lysosomale stapelingsziekten (Sphinx)
-Peroxisomale ziekten
-Metabole ziekten: PKU en galactosemie
Aandachtsgebieden -Lysosomale stapelingsziekten: in het bijzonder de ziekte van Fabry; ziekte van Gaucher; ziekte van Niemann-Pick (A/B, C); LALD; MLD; MPS 1, 3, 4)
-Peroxisomale ziekten
-PKU en galactosemie
-Vetzuuroxidatiestoornissen
Link naar folders/websites Website Sphinx

Coördinator/verpleegkundige

Mw. A.H. Veerhuis, coördinator, a.h.veerhuis@amc.nl
Mw. S. Klein-van Loon, verpleegkundige lysosomale stapelingsziekten, shirley.klein@amc.nl
Tel.: 020 5665972 / 020 5664558
E-mail:  c.e.hollak@amc.nl / m.langeveld@amc.nl / m.voorink@amc.nl / m.engelen@amc.nl

Diëtist

Mw. C. Timmer, c.timmer@amc.nl
Tel.: 020 5669111 / sein 58815

Afspraken

Afspraken voor Gaucher, Fabry, Niemann Pick, MPS en het gecombineerde spreekuur met Dr. Engelen, via coördinator of verpleegkundige
Overige afspraken (VES-spreekuur) via de Polikliniek Inwendige Geneeskunde, Q1.balie@amc.nl, tel.: 020 5662694

Bij e-mail altijd naam, geboortedatum en patiëntnummer vermelden