AMC (Amsterdam)

Naam Academisch Ziekenhuis Academisch Medisch Centrum
Plaats Academisch Ziekenhuis Amsterdam
Namen internisten erfelijke stofwisselingsziekten Prof. Dr. C.E.M. Hollak

Dr. M. Langeveld

Drs. M. Voorink, fellow metabole ziekten

Overige medewerkers Dr. M. Biegstraaten, klinisch epidemioloog

Mw. S. Klein-van Loon, verpleegkundige

Mw. L. Veerhuis, coördinator

Mw. B.M. Ensing, secretaresse

Mw. C. Timmer, diëtist

Dr. M. Engelen, neuroloog

Contactgegevens Academisch Medisch Centrum, Universiteit van Amsterdam

Polikliniek voor Volwassenen met Erfelijke Stofwisselingsziekten (VES)

Meibergdreef 9

Postbus 22660

1100 DD Amsterdam

Zie ook onder

Expertise centra (VWS erkenning) Lysosomale stapelingsziekten (SPHINX)

Peroxisomale ziekten

Metabole ziekten: PKU en galactosemie

Aandachtsgebieden
Link naar folders/websites Website SPHINX

 

Coördinator/verpleegkundige

Mw. A.H. Veerhuis, coördinator, a.h.veerhuis@amc.nl

Mw. S. Klein-van Loon, verpleegkundige lysosomale stapelingsziekten, shirley.klein@amc.nl

Tel.: 020 5665972 / 020 5664558

E-mail: c.e.hollak@amc.nl / m.langeveld@amc.nl / m.voorink@amc.nl / m.engelen@amc.nl

 

Diëtiste

Mw. C. Timmer, c.timmer@amc.nl

Tel.: 020 5669111 / sein 58815

 

Afspraken voor Gaucher, Fabry, Niemann Pick, MPS en het gecombineerde spreekuur met Dr. Engelen, via coördinator of verpleegkundige

Overige afspraken (VES-spreekuur) via de Polikliniek Inwendige Geneeskunde, Q1.balie@amc.nl, tel.: 020 5662694

Bij e-mail altijd naam, geboortedatum en patiëntnummer vermelden

 

Telefoonnummer voor spoedoverleg:

Internist: weekdagen overdag: 020 5666967 of 020 5669111

Avond/weekend: 020 5669111, via internist, vragen naar dienstdoende internist voor erfelijke stofwisselingsziekten